چهارشنبه - 1 فروردین 1397
 

آبيدر- سنندج

دولت و ملت، همدلی و همزبانی

اخبار راهبردی

رهبر معظم انقلاب سیاستهای کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند پنجشنبه 10 مهر 1393

جهاد مستمر علمی با هدف کسب مرجعیت علمی و فناوری در جهان، تحول و ارتقاء علوم انسانی، افزایش بودجه تحقیق و پژوهش به حداقل 4% تولید ناخالص داخلی، ارتقاء منزلت و بهبود معیشت استادان و محققان و اشتغال دانش آموختگان از جمله مواردی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابلاغیه سیاستهای کلی «علم و فناوری» به آن اشاره داشتند.

ابلاغ دستور ریاست جمهور در خصوص انعقاد قرارداد دستگاه های اجرایی با شرکت های دانش بنیان چهارشنبه 9 مهر 1393

دکتر حسن روحانی، مقام محترم ریاست جمهوری طی دستوری که به کلیه استانداران کشور ابلاغ کرده اند: به منظور حمایت از شرکتهای دانش بنیان و رفع بخشی از مشکل فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی، مقتضی است دستگاه های اجرایی حسب مورد، نسبت به انعقاد قرارداد با شرکتهای مذکور برای خرید یا سفارش تولید محصولات مورد نیاز اقدام نمایند.

خبرهای پارک

تعیین مکانهای استقرار و اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره برداری برای شرکتهای دانش بنیان و صنایع پیشرفته پنجشنبه 26 آذر 1394

به منظور تسهیل استقرار شرکتهای دانش بنیان، بر اساس ماده (8) " قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات" و ماده (29) آیین نامه اجرایی قانون مذکور، این شرکتها مجازند مرکز فعالیت خود را در محدوده تهران و دیگر شهرها، با رعایت مقررات زیست محیطی مستقر نمایند.

بازدید استاندار کردستان از غرفه پارک علم و فناوری کردستان در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری سه‌شنبه 24 آذر 1394

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کردستان، همزمان با شروع هفته پژوهش و فناوری و افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش، جناب آقای مهندس زاهدی استاندار محترم کردستان به همراه تنی چند از مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از غرفه پارک علم و فناوری استان کردستان واقع در این نمایشگاه بازدید کردند.

حضور 12 واحد فناور از پارک علم و فناوری استان کردستان در شانزدهمین نمایشگاه هفته پژوهش دوشنبه 23 آذر 1394

مدیر مراکز رشد از حضور 12 واحد فناور از پارک علم و فناوری استان کردستان در شانزدهمین نمایشگاه هفته پژوهش خبرداد. شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی همزمان با هفته پژوهش از امروز 23 آذرماه با حضور وزرای علوم، آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار نمود.

رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان طی پیامی هفته پژوهش و فناوری را پژوهشگران و فناوران تبریک گفت چهارشنبه 18 آذر 1394

شعار" پژوهش، فناوری؛ عزم ملی، رویکرد جهانی" جهت گیری متفاوتی در توسعه اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از مهمترین اهداف برنامه ششم توسعه و پژوهش و فناوری به عنوان پیشران اقتصاد دانش بنیان و پایه اصلی اقتصاد مقاومتی میتواند به تحقق اهداف بالادستی، ایجاد بازارهای جدید کسب و کار، رونق اقتصادی، اقتدار ملی و توسعه بازارهای خارجی کمک کند.

حضور رئیس پارک علم و فناوری در مراسم افتتاحیه هفته پژوهش و تجلیل از سه واحد فناور برتر پارک علم و فناوری استان در این مراسم سه‌شنبه 17 آذر 1394

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان؛ دکتر سعیدی رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاهها و مراکز پژوهشی استان کردستان در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بازدید کرد.

انتصاب دکتر سعیدی به سمت ریاست پارک علم و فناوری استان کردستان دوشنبه 9 آذر 1394

براساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر خالد سعیدی، سرپرست پارک علم و فناوری استان کردستان را به سمت ریاست این پارک علمی منصوب کرد.

تشکیل نشست شورای صندوق پژوهش و نوآوری و توسعه استان کردستان چهارشنبه 4 آذر 1394

جلسه شورای صندوق پژوهش و نوآوری و توسعه استان کردستان با حضور دکتر سعیدی، رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان تشکیل شد.

مسئله‌ى هدايت كار به سمت بازار و ثروت  خيلى مهم است؛ اين موجب ميشود كه كار علمى شما و تحقيقاتى شما در محيط زندگى مردم تأثير خود را نشان بدهد؛ اين تضمين پيشرفت كار شما است.
"مقام معظم رهبري" 

پیوندهای سریع

نظرسنجی

از بازديد شما متشكريم
در هر چه بهتر كردن اطلاع رساني و سرويس دهي ما را ياري كنيد:
لطفا نظرات و پيشنهادات خود را توسط ايميل info@stpok.ir به ما ارسال كنيد.
COPYRIGHT © 2014 STPOK. All rights reserved.
Powered by Jiro CMS