رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
جوانان کردستانی در اولین روز رویداد نوآوردگاه کردستان
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان کردستان، اولین روز رویداد کارآفرینی "نوآوردگاه" در پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار شد. در این رویداد چهار روزه، بیست تیم از جوانان سنندجی حضور داشتند که با مراحل مختلف چگونگی تبدیل ایده به کار و ثروت آشنا خواهند شد. در اولین روز این رویداد، تیم‌ها با نوآوردگاه و آشنایی با مبانی کارآفرینی آشنا شده، سپس به ارائه ایده‌های خود پرداختند. کارگاه تیم سازی پایان بخش روز اول رویداد بود.   

مهندس افضلی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان کردستان، در تشریح نوآوردگاه گفت: "«نوآوردگاه کسب و کار فناورانه» یک رویداد آموزشی بسیار اثربخش در زمینه تجاری سازی و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان مبتنی بر بازی سازی فرآیند توسعه کسب و کارهای نوپا است که در آن شرکت‌کنندگان با چالش‌های مختلفی که در واقعیت برای توسعه و تجاری سازی یک محصول جدید فناورانه با آن مواجه خواهند شد، آشنا می‌شوند." وی در ادامه افزود که شرکت کنندگان در یک فرآیند کارگاه بازی آموزشی با این چالش‌ها مواجه شده و برای عبور از آن‌ها استراتژی خود را تنظیم می‌­کنند. افضلی خاطر نشان کرد، در این بازی، در یک محیط پویا و با نشاط در قالب یک بازی عملی، تیم تشکیل می­‌دهند و شرکت خود را ثبت کنند، کسب و کار خود را تعریف کرده، برای آن برنامه‌ریزی و هزینه می­کنند."

شایان ذکر است که نوآوردگاه کردستان از روز سه شنبه سی و یکم مرداد ماه آغاز شده و تا جمعه سوم شهریور ماه ادامه خواهد داشت. نوآوردگاه کردستان رویدادی است که در سه مرحله برگزار می­‌شود و در هر مرحله بیست تیم با ساز و کارهای تبدیل ایده­‌های نوآورانه به کسب و کار آشنا خواهند شد.   
 
منبع: روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.