رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
نخستین کارگاه طراحی، ساخت، پرواز و مقررات هوایی پهپادهای نسل جدید در استان کردستان

نخستین کارگاه طراحی، ساخت، پرواز و مقررات هوایی پهبادهای نسل جدید در کردستان به همت پارک علم و فناوری استان کردستان در سالن جلسات پارک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کردستان، در این دوره تخصصی بیش از 60 نفر از جوانان نخبه و توانمند کردستانی در عرصه هوا و فضا حضور داشتند.

 ساختارشناسی مولتی روترها، اجزا و زیرسیستم‌ها، اصول کنترل، هدایت و ناوبری، شناسایی انواع دوربین‌ها و سنجش‌گرها، لیزر اسکنر، طیف سنجی و سنسورهای ژئوفیزیک، کاربرد پهپادها و فرصت‌های کسب و کار در زمینه فیلم‌برداری، نقشه‌برداری، سم‌پاشی، اکتشاف، اصول ایمنی پرواز، عوامل اختلال و ضوابط پرواز، نقشه هوایی حریم های هوایی و مناطق ممنوعه، کریدورهای هوایی و نقشه‌خوانی از جمله سرفصل‌هایی بود که جوانان نخبه کردستانی در این کارگاه آموزشی با آن آشنا شدند.

حامد سعیدی دبیر کارگروه پهپادهای غیرنظامی ایران تدریس نخستین کارگاه طراحی، ساخت، پرواز و مقررات هوایی پهبادهای نسل جدید در کردستان را برعهده داشت و شرکت تک الماس ماندگار دانش، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان کردستان، نماینده کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران در کردستان مجری این دوره آموزشی بود.

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار زکریای رازی
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.