رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی «علم و فناوری» را ابلاغ کردند
نخستین کارگاه طراحی، ساخت، پرواز و مقررات هوایی پهپادهای نسل جدید در استان کردستان

نخستین کارگاه طراحی، ساخت، پرواز و مقررات هوایی پهبادهای نسل جدید در کردستان به همت پارک علم و فناوری استان کردستان در سالن جلسات پارک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کردستان، در این دوره تخصصی بیش از 60 نفر از جوانان نخبه و توانمند کردستانی در عرصه هوا و فضا حضور داشتند.

 ساختارشناسی مولتی روترها، اجزا و زیرسیستم‌ها، اصول کنترل، هدایت و ناوبری، شناسایی انواع دوربین‌ها و سنجش‌گرها، لیزر اسکنر، طیف سنجی و سنسورهای ژئوفیزیک، کاربرد پهپادها و فرصت‌های کسب و کار در زمینه فیلم‌برداری، نقشه‌برداری، سم‌پاشی، اکتشاف، اصول ایمنی پرواز، عوامل اختلال و ضوابط پرواز، نقشه هوایی حریم های هوایی و مناطق ممنوعه، کریدورهای هوایی و نقشه‌خوانی از جمله سرفصل‌هایی بود که جوانان نخبه کردستانی در این کارگاه آموزشی با آن آشنا شدند.

حامد سعیدی دبیر کارگروه پهپادهای غیرنظامی ایران تدریس نخستین کارگاه طراحی، ساخت، پرواز و مقررات هوایی پهبادهای نسل جدید در کردستان را برعهده داشت و شرکت تک الماس ماندگار دانش، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان کردستان، نماینده کارگروه پهپاد اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران در کردستان مجری این دوره آموزشی بود.

 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری استان کردستان
 
نظرسنجی وب سایت
[مشاهده نتایج]
اگر شما هم ایده‌ای دارید هم اکنون به پارک بپیوندید
نام
ایمیل
تلفن همراه
 
استان کردستان، سنندج
بهاران، میدان قانع، بلوار بوعلی، نبش کوچه سوم
از بازدید شما متشکریم
در هرچه بهتر کردن اطلاع رسانی و سرویس دهی ما را یاری کنید:
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را توسط ایمیل info@stpok.ir به ما ارسال کنید.